Wyniki urodzinowego KONKURSU z KOTANYI

IMG_4826.1

   Kochani po pierwsze ogromnie dziękuję Wam za wspólną zabawę. Było mi niezmiernie miło gościć Was wszystkich w moich skromnych progach i czytać Wasze wspaniałe przepisy! Wybór był niezwykle trudny, mówię poważnie! Niektórych z potraw nigdy nie jadłam i tym bardziej jestem ciekawa ich smaku…

   Urodziny bloga EKSCENTRYCZNY PAROWAR w zasadzie miały miejsce wczoraj. Ja niestety nie miałam kompletnie czasu :/ Dlatego całą imprezę trzeba przenieść, trochę na dzisiaj, trochę na jutro…a w ogóle to poimprezujemy cały tydzień ;) Jutro zapraszam Was na przepyszny tort w wersji light, który widzicie poniżej. Oczywiście zrobiłam go z okazji ekscentrycznego roczku. Uparowany „Black Forest”, mniam!

   No i wreszcie nadszedł czas na podanie wyników KONKURSU z KOTANYI, który organizowany był właśnie z okazji eksentrycznych urodzin:

Miejsce I zajmuje:
 Dorota Owczarek za „Dyniowe ragout z kurczakiem”

Miejsce II zajmuje:
 Patka. W za „Grillowaną pierś kaczki z jabłkami i cynamonem”

Miejsce III zajmuje:
 Kasia. P za„Bananowo-waniliowe serniczki z musem z jabłek”

 Wybór był niezwykle trudny, jak wspominałam. Ragout ujęło mnie pikanterią i dodatkiem dyni, która w tym roku jest taka cudowna! Pierś z kaczki zaś jest tak prosta w wykonaniu i pachnie tak pięknie cynamonem i jabłkami, że nie mogłam się jej oprzeć! Serniczki z kolei, to taki jeden mały- duży kęs zdrowia.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w KONKURSIE. Chciałabym Was jednocześnie uczulić na to, iż wielu/le z Was nie do końca czyta zasady…

 • Radosnych urodzin i sukcesów w blogosferze :)

  • Wielkie dzięki! Jakoś tak niestety wszystko się przeciągnęło ;) Chociaż może to i dobrze, wydłużył się czas świętowania :)

 • Pyszna wieżyczka:D

 • Anonymous

  dziękuję za nagrodzenie!
  ps. cudne ciacho :D

  • To ja dziękuję za świetny przepis i udział w konkursie :) Tort faktycznie, pysznyyyy!!!! :)

 • Dziękuje ogromnie, juz wysyłam dane a Tobie Parowarku zycze dalszych wspaniałych inspiracji i dobrej zabawy przy pichceniu i prowadzeniu bloga :-)
  Dorota