Świąteczne dekoracje. Zainspiruj się.

winter-door-decoration-christmas

Muszę przyznać, że dekoracje świąteczne zawsze pobudzały moją wyobraźnię. Szczególnie szklane kule wypełnione imitacją śniegu, czyli często jakimiś farfoclami które opadały na równie tandetne domki, chatki i mikołaje. Do dzisiaj mam do nich słabość. Jednak nie zdominowały one mojego życia na tyle bym popadła w zbieractwo i na czas Świąt Bożego Narodzenia obstawiała nimi dom od progu po czubek komina. Bynajmniej, w tej kwestii jestem raczej ascetką. Preferuję proste rozwiązania. Proste rozwiązania to zdecydowanie to co lubię najbardziej.

Najchętniej stawiam na nowoczesność. Jednak okres Świąt Bożego Narodzenia jest, nie ma co ukrywać magiczny, i zdarza mi się złamać. Wówczas robię miejsce dla delikatnycgh drewnianych ozdób. Nigdy jednak nie może być to nic przytłaczającego, jak również to co istotne- im mniej tym lepiej. Zdecydowałam się zgromadzić kilka pomysłów na takie dekoracje, te które swą prostotą i pomysłowością urzekły mnie najbardziej. Część z nich jest w kolorze białym, czasem z dodatkiem czerni- bywa że przełamane są one złotem, czy srebrem. To zdecydowanie moje ulubione połączenia! Nie mogłam jednak odmówić sobie zgromadzenia tego co typowe i standardowe, czyli dekoracji w kolorze czerwieni i bieli. To połączenie jest chyba najbardziej znane i najlepiej kojarzące sie ze świętami. Mimo swojej popularności i tu możemy znaleźć kilka ciekawych inspiracji i rozwiązań. Mam nadzieję, że zauważycie wśród zdjęć kilka nowych pomysłów, które być może staną się dla Was inspiracją. Obejrzyjcie je tym bardziej, że wiekszość z dekoracji można w łatwy i prosty sposób wykonać samemu w domu naprawdę niewielkim nakładem pracy, co daje nam dodatkową satysfakcję.

 

 

Follow Ekscentryczny’s board Christmas decorations on Pinterest. Follow Ekscentryczny’s board Christmas decoration on Pinterest.