Spotkanie „opłatkowe” było.Był i ból głowy ;)

IMG_5439.2

Chciałabym życzyć Wam wszystkim wesołych, spokojnych oraz oczywiście smakowitych Świąt! :) 

     Spotkanie „opłatkowe”, czyli śledzik, coś do śledzika i kilkoro znajomych. Impreza miała odbywać się w zasadzie pod gołym niebem: ogień, miła atmosfera. Jak jednak widzicie, niektórzy przybyli w trakcie grypy. Musieliśmy zmienić plany. Każdy przyniósł coś od siebie- taka zasada owej imprezy, dzięki temu gospodarz nie był obarczony zanadto przygotowaniami. Gospodarz, czyli ja. A to śledzika znaleźć można było na naszym stole, a to pyszny własnoręcznie pieczony chlebek, były też pierniczki, sałatka jarzynowa, co jeszcze…keks był o i ryba po greckupiernik i…chipsy, co może lepiej byłoby przemilczeć.

Głowa pękała mi dzisiaj cały dzień! Mimo wszystko mam nadzieję, że to było pierwsze, ale nie ostatnie nasze spotkanie „opłatkowe”. Polecam wszystkim, którzy nie organizują takich imprez. Bez tańców i szaleństw, ale w miłym gronie,ze znajomymi. Szczególnie przyjemnie jest gościć tych, których widuje się niezwykle rzadko.

Człowiek z porożem na głowie i zamkniętymi oczami to ja. Owinięta w koc zaś, to chora na grypę moja przyjaciółka- Karolina. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się kolejny wpis z czymś smacznym. Póki co nie mam internetu, coś się gdzieś popsuło i muszę czekać, aż ktoś to ów coś naprawi. Podkradam co nieco mojemu bratu internetu, ale tylko na minutkę, żeby nie stracić kontaktu ze światem. Czekajcie na mnie!

 

 • miłego świętowania:)

 • Musiało być super :) Pozdrawiam!

 • Wesołych Świąt

 • Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
  Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
  Życzę Ci także zdrowia, bo tego nie można kupić, szacunku i życzliwości od ludzi, bo na to trzeba zasłużyć i spełnienia marzeń, bo to one sprawiają, że życie jest piękne oraz czasu spędzonego w gronie ukochanych osób w tym magicznym czasie Bożego Narodzenia.

 • Dalszego radosnego świętowania!:)

 • Ślicznie dziękuję wszystkim za życzenia! :)

 • Pingback: Sylwester, 2 godz.przed!Gotuj dla wszystkich! :) - ekscentryczny Parowar()