Program Miejsce Inpiracji. Wybieramy najlepszych w Lublinie!

IMAG0715.1

Już po raz czwarty realizowany jest w Lublinie Program Miejsce Inspiracji. Do tej edycji zgłosiło się aż 37 podmiotów z branży HoReCa. Tylko 18 z nich zakwalifikowało się do dalszej edycji. Drogą kolejnych eliminacji jakimi są wizyty eksperckiej komisji i ich oceny, wybrane zostanie 10 podmiotów, którym oficjalnie zostanie przyznany tytuł Miejsca Inspiracji.W tym 7 obiektów restauracyjnych i 3 hotele. Kadencja, czyli trwanie w programie potrwa jak zwykle dwa lata.

Jak łatwo wywnioskować Program Miejsce Inpiracji cieszy się zainteresowaniem. Widać to już po ilości zgłoszeń, które wpłynęły na samym początku, jak również po fakcie tego, że w programie decydują się startować po raz kolejny obiekty, które we wcześniejszych edycjach wywalczyły już sobie tytuł, jak równie takie, które w branży istnieja zaledwie od kilku miesięcy. Komisja programowa ma za zadanie odwiedzić:

W kategorii restauracje:

 1. Cafe Trybunalska
 2. Irsish Pub u Szewca
 3. Kawiarnia Między Słowami
 4. Pub Dom Złotnika
 5. Pub u Fotografa
 6. Restauracja 16 Stołów
 7. Restauracja Hades Szeroka
 8. Restauracja Kardamon
 9. Restauracja Magia
 10. Restauracja Mandragora
 11. Restauracja Tam Gdzie Zawsze

oraz na zasadzie tzw. „dzikiej karty” do Programu zakwalifikowały się ponadto Cafe Mari i Restauracja Od Kuchni.

 

W kategorii hotele:

 1. Apartamenty Browar Perła/ Perłowa Pijalnia Piwa
 2. Hotel Alter
 3. Hotel Grodzka 20
 4. Hotel Ilan
 5. Lawendowy Dworek

 

Program Miejsce Inspiracji to nie tylko podświetlany kaseton, który zawisa nad wejsćiem do wybranego miejsca, jak możecie zobaczyć na zdjęciu. To przede wszystkim współpraca z miastem Lublin zakładająca obopólne korzyści umożliwiające rozwój. Jutro rusza ostatni dzień prac komisji, w tym również i mojej, gdyż tak się złożyło że w tej edycji mam przyjemność do niej należeć reprezentując Magazyn Aromat i Lubelską Blogosferę Kulinarną. Komisja składa się z siedmiu osób, należą do niej również: Dawid Furmanek- M-eating, Patryk Góźdź- Lu Create, Bartłomiej Kożuchowski- Stowarzyszenie Architektów Polskich, Waldemar Sulisz- Jem Lublin i Europejski Festiwal Smaku, Agata Makuch i Łukasz Kuzioła- Wydział Sportu i Turystyki UM Lublin oraz Agnieszka Wiechnik- Marketnig Miasta Lublin.

Jak tylko będą znane wyniki, z pewnością Was poinformuję. Póki co zapraszam do śledzenia mojego profilu na Instagramie oraz obserwowania mojego Snapa, mój nick: karifalkiewicz

 

 

snapcodes