O mnie

11066160_10202921796801033_670653753_oNazywam się Karina Falkiewicz, na co dzień psycholog i studentka psychodietetyki, która postanowiła zacząć dzielić się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami oraz wiedzą na najpopularnieszym blogu dotyczącym gotowania na parze w tym kraju.

Poza sukcesywnym przekazywaniem Wam przepisów, chcę byście mogli wreszcie poznać dokładniej moją osobistą podróż przez zmianę nawyków żywieniowych, która pozwoliła mi na zrzucenie piętnastu zbędnych kilogramów. Mam nadzieję, że treści te będą obfitowały w odpowiednią ilość informacji, co okaże się być dla Was interesujące, a może dla niektórych nawet motywujące. Ponadto myślę, że znajdziecie tu również wiele przydatnych porad ściśle związanych z kuchnią, ale i zdrowiem, czy urodą. Poza tematyką związaną z psychologicznymi aspektami jedzenia, powinniście natrafić tu na to co od pewnego czasu stało mi się niebywale bliskie, czyli na kwestie związane z postrzeganiem obrazu ciała w social mediach.

 

Współtworzę również Aromat Magazyn Lubelskiej Blogosfery Kulinarnej


 

 

 

 

 

 

Wszystkie zamieszczane na tym blogu przepisy są mojego autorstwa. Jeżeli masz zamiar z niego skorzystać do innych celów, aniżeli prywatne, nie zapomnij podać źródła oraz link.

Wszystkie zamieszczane na tym blogu zdjęcia są mojego autorstwa i zabraniam kopiowania, przetwarzania oraz wykorzystywania ich bez mojej zgody.