Nominowana do Versatile Blogger Award

blogger-image-1570324747

      Nie wiem, gdzie ta zabawa ma swój początek, ani gdzie się kończy, ale czy to istotne? Nominację otrzymałam od Better- choice z bloga Moje pomysły na zdrowszą kuchnię. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, tym bardziej że czytuję, czytuję :)

   

A teraz zasady zabawy:
1. Nominuj 15 blogów, które zasługują według Ciebie na to (wszystkie!)
2. Poinformuj blogerów o tym zaszczycie :))))
3. Ujawnij siedem faktów o sobie (tylko siedem!)
4. Podziękuj blogerowi, który docenił Twoją ciężką pracę i Ciebie nominował.
5. Pokaż nagrodę Versatile Blogger Awards u siebie na blogu.
A oto 7 faktów o mnie:
1. Wstaję w południe żeby pójść spać o 3ciej w nocy. Inaczej się nie da! Próbowałam! Tylko w ten sposób mogę znaleźć czas na wszystko i nic.
2. Jestem studentką psychologii od 6 lat, która wcześniej chciała być prawnikiem i poświęciła na to 2 lata. Tamten czas utwierdził mnie w przekonaniu, że muszę szukać dalej. Mam nadzieję, że już jestem na dobrej drodze :) 
3. Jestem leniem, który zawsze i wszędzie się spóźnia, a z domu nie wychodzi bez samochodu…Powoli zmieniam jednak swoje nawyki. Mam ogromną nadzieję, że mi się uda,tak jak z nawykami żywieniowymi.
4. Interesuję się zaburzeniami odżywiania. Wzdłuż i wszerz. 
5. Gotuję a potem udaję, że nie wiem, gdzie jest zmywarka…
6. Mam 2 kubki do kawy: jeden z bałwankiem, drugi ze śnieżynką. Obydwa są całoroczne i wpadam w szał kiedy widzę, gdy ktoś z nich korzysta, albo akurat są w myciu :)
7. Największą moją życiową bolączką jest rozmiar mojej stopy. Całe życie biegam w za dużych butach. Nie jednokrotnie potykając się a nawet spadając przez to ze schodów :D
   Jak na łańcuszek przystało, mam wrażenie, że większość z moich nominacji prawdopodobnie by się powtórzyła.  Blogi, które czytuję najczęściej to przeważnie te gdzie pozostawiam po sobie taki mały ślad pod postacią komentarza. Och, jeśli nie pobiegnę dalej :) Listę odwiedzanych przeze mnie, co nie znaczy, że czytywanych z mniejszą zaciekłością, znajdziecie na dole mojego bloga po prawej stronie :)

 • Też mam tak, że najlepiej prowadzi mi się popołudniowo-nocny tryb życia. Jakiś czas temu udało mi się to zmienić, a teraz znowu popadam w stare nawyki ;)

  • Ja również nastawiałam sobie budzik żeby wstawać rano i przez to chodzić wcześniej spać. Przez pewien czas może i „działało”. ale na dłuższą metę mój organizm się buntuję :)

 • Fajnie, że w porę udało Ci się zmienić studia:) Ja tego nie zrobiłam, i teraz cierpię. Skończyłam fajne studia – techniczne, takie o jakich marzyłam od pierwszej lekcji chemii w podstawówce. Ale i tak pracy po nich nie ma;) Więc można powiedzieć, że zmarnowałam 5 lat życia (jeśli chodzi o studia;))

  • Nie była to łatwa decyzja, ale wiem, że dobra :) A jeśli chodzi o pracę, to dzisiaj w ogóle chyba ciężki temat :/

 • uwielbiam moje trampki rozmiar 35, ciekawe jakie Ty masz:))

  • 35, które zawsze są na mnie za duże i muszę wkładać w nie wkładki i inne cuda :) najlepiej jest właśnie z trampkami, bo mogę kupić dziecięce, albo chodzić w delikatnie za dużych. Ale buty na obcasie, rzecz straszna! ;)

 • hahaha numer 5 mam tak samo xd

  • Ale takie buty naprawdę ciężko znaleźć :( A jak widać małych stóp jest sporo :)

 • Ten komentarz został usunięty przez autora.