Naklejki dekoracyjne czyli pomysł na małą zmianę w kuchni i nie tylko!

Tym razem mam dla Was pomysł na zagospodarowanie powierzchni użytkowej. Pomysł prosty, szybki i łatwy. Tematyka przeróżna! Od kulinarnej przeznaczonej do małej kuchni, przez większe lokale gastronomiczne, po wszystkie pomieszczenia w naszym domu, czy mieszkaniu, i nie tylko. Osobiście zawsze miałam raczej sceptyczne podejście do tego typu dekoracji jakimi są naklejki. Wydawały mi się być one bardziej odpowiednie do lokalu usługowego gdzie powierzchnia użytkowa jest znacznie większa niż przeciętnego mieszkania. Nic bardziej mylnego.

Na Tenstickers.pl możemy znaleźć mnóstwo propozycji i rozwiązań odpowiednich dla każdego. Jak widzicie na zdjęciu poniżej nawet ja znalazłam parnik, który idealnie pasowałby do mojej kuchni! Propozycji z naklejkami kulinarnymi znajdziecie o wiele więcej. Wśród nich jest duży wybór czarno- białych, które przykłuwają moją uwagę, oraz konkretnie przygotowanych na urządzenia kuchenne np. na lodówki, czy zmywarki.

 

naklejka-japonskie-pierozki-1619

 

naklejka-z-napisem-glodny-8483

 

naklejka-dekoracyjna-zarys-kieliszka-i-talerza-8420

 

Jak wiecie jestem strasznie zakręcona przez co notorycznie o wszystkim zapominam i co najgorsze- spóźniam się. Zaglądając do zakładki z naklejkami tablicami kredowymi znalazłam kilka organizerów w formie terminarzy- miesięcznych i tygodniowych. Prosty sposób na poukładanie swojego czasu i jednocześnie posiadanie wszelkich ważnych informacji w jednym, widocznym miejscu, to jest to!

Naklejki dekoracyjne są proste w aplikacji a większość obrazków została wykonana z materiałów antybąbelkowych przez co nie należy się obawiać utrudnień podczas przyklejania. Ponadto nie odbijają refleksów świetlnych, więc można zastosować je w każdym pomieszczeniu. Jeżeli masz problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego wzoru lub po prostu potrzebujesz projektu przygotowanego specjalnie dla Ciebie- istnieje również i taka możliwość.

 

naklejka-tablica-miesieczny-organizer-6669

 

naklejka-na-laptopa-tablica-kredowa-8667

 

* Wpis powstał przy współpracy z Tenstickers.pl

 

  • Gustavo Woltmann

    Super! A najbardziej podoba mi się to, że nie są to rozwiązania na stałe. Jak się coś znudzi, można szybko i łatwo zmienić całkowicie look pomieszczenia.