Blogerzy kulinarni też piknikują! A Ty z nimi:)

Plakatsredni

      Jest mi niezwykle miło poinformować Was, że w najbliższą sobotę będę miała przyjemność wziąć udział w Pierwszym w Lublinie Spotkaniu Blogerów Kulinarnych. Odbędzie się ono na Moście Kultury i oczywiście zapraszam dosłownie wszystkich na odbywający się tam Piknik Smakoszy!

     Ponoć należy zabrać ze sobą koce i po prostu wpadać na imprezę i after party! Spotkacie tam z pewnością nie jedną blogerkę kulinarną z Lublina i okolic, bo przecież ja chociażby z Lublina nie jestem, ale w granicach województwa się jeszcze mieszczę ;) A co dobrego będziemy zajadać? Ja mam mętlik w głowie i totalnie nie wiem co przygotować! To pierwsza taka impreza, w której biorę udział, więc poza tym, że się niezwykle cieszę to i …stresuję. Może chlebek cukiniowy, wiem że niektórzy na niego liczą… i może sałatka zcieciorki i cukinii, która dopiero co zawitała na blogu? Czego jeszcze chcielibyście skosztować, czego jesteście ciekawi? Piszcie i przychodźcie, zapraszam! :)


    Zaglądajcie też na Ekscetrycznego fanpejdża na Facebook’u, gdzie znajdziecie wszystkie aktualności odnośnie tego wydarzenia, ale i wszystkich innych, całkiem powszednich możnaby rzec jak np. tego, że poszłam do sklepu po mąkę i wróciłam z ziemniakami ;)
  • szkoda, że ja do Lublina mam tak daleko… chętnie bym z Wami popiknikowała.

    • Nie można tracić wiary! Może innym razem, w ramach innego pikniku, czy spotkania :)