A kto wygrał Dzień Kobiet z SYS…

SYS_DaniaBabciZosi-grupa-m

     Cieszę się bardzo, że Konkurs z okazji Dnia Kobiet z firmą SYS, w którym do wygrania było pięć zestawów Dań Babci Zosi, cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Jeżli dobrze zerkam, to żaden z poprzednich nie przypadł Wam tak do gustu jak ten właśnie :)

      W czasie trwania konkursu niejednokrotnie pisaliście do mnie pytając:” co jest najsmaczniejsze?”. Otóż ja nie wiem :) Jadłam Kapuśniak, jadłam kaszę gryczaną z warzywami, którą polecę jako dodatek do dań, żurek, który musiałam nieco doprawić chrzanem, bo preferują nieco ostrzejszy. Pyszna była też zupa z soczewicy, do której dodałam odrobinkę czosku i pożarłam całą! Osobiście mam jeszcze chrapkę na ryż z jabłkami i rodzynkami, bo to smak dzieciństwa i chyba właśnie to danie wybrałabym jako główne, gdybym tylko mogła wziąć udział w konkursie, ale cóż…

   Dzisiaj to ja mam ten zaszczyt i mogę ogłosić pięciu zwycięzców, którzy będą się lenić w Dzień Kobiet, bo spędzą go w towarzystwie zestawów, które sami dla siebie skomponowali.

   TAMTARADAMTADAAAAMMM!!! Osobami, które w Dzień Kobiet nie będą stały przy garach dzięki firmie SYS są:

ania-gotuje.blog.pl „annpas16”

Kasia „katasia127”

Aneta.J „atena20”

Michał Olejnik „michcio.olejnik”

Anna „miss”     


         Zwycięzcom gratuluję!!! :)

        Dostałam od Was dużo więcej komentarzy. Niestety, niektóre z nich nie spełniały Regulaminu konkursu. Wobec tego proszę, żebyście na przyszłość najpierw dokładnie czytali zasady, poczynając od tych ogólnych, a potem pamiętali o tym żeby się podpisać i zostawić namiar mailowy, bo ja muszę wiedzieć do kogo i gdzie mam pisać :) Bardzo dziękuję wszystkim za udział w zabawie!